...

Dizel Partikül İptali

Partikül filtresi  iptali Yüksek maliyetlerden dolayı müşteriler tarafından tercih edilen yöntemlerden biridir. Partikül filtresi pahalı olduğundan dolayı müşterilerimizin çoğu partikül filtresi iptaline başvuruyor. Örneğin x bir markanın dizel partikül filtresinin maliyeti 20-25 Bin TL aralığında çıkıyor. Dolayısıyla  partikül değiştirme maliyeti yüksek olduğundan dolayı müşterilerimiz iptal etme yoluna başvuruyor.

Dizel Partikül

Partikül filtresi boşaltılmış araç muayeneden geçer mi?

Dpf (dizel partikül filtresi) iptali yaptırmak isteyen kullananların akıllarındaki en büyük soru işareti ise, iptal sonrası muayenede bir sorun yaşayıp yaşamayacakları oluyor. Katalizör ile ayrı birim olan sistemlerde dizel partikül filtresinin iptali muayenede hiç bir sıkıntı çıkarmaz.

Dizel Partikül

DPF İptali Araca Zarar Verir Mi?

DPF iptali ile araçta ana 2 işlem yapılır. Bu yol ile aracınızdan dpf sistemi iptal olur, motor lambası yakmaz veya DPF yüzünden çekiş düşmesi, marş basmaması şeklinde problemler ortadan kalkar. Bu işlem tamamen güvenilir bir işlemdir, aracın beynine veya motor aksamına herhangi bir zarar vermez.

DPF İptali Araca Zarar Verir Mi?

DPF Çekişi Etkiler Mi ?

DPF aracınızın egzoz gazı çıkışını kısıtlar ve bu kısıtlamanın aracınızın performansına ve yakıt tüketimine negatif tesiri vardır. Fakat tercihiniz doğrultusunda aracınızdan DPF’nin çıkarılmasıyla aracınızdan hem yüksek performans elde edecek aynı zamanda yakıt tüketimi konusunda avantaj sağlayacaksınız.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.