...
elif yıldız
elif yıldız
2023-07-31
her anlamda çok iyiler ekipmanları çalışanları, aracımı katalizör sorunu için getirdim öncelikle çok iyi karşıladılar aracıma baktılar incelediler katalizörde bir problem yok boş yere size masraf yaptırmayalım dediler arabamı sorunsuz bir şekilde teslim ettiler böyle işletme çok kalmadı genelde sorunsuz arabanın parçasını değiştiriyorlar para almak için
Hkn Gnr
Hkn Gnr
2023-07-29
Partikül iptali için aylarca araştırma yaptım ve onlarca yetkili servis v.s görüşme gerçekleştirdim ama inanın hiçbir işletme tatmin edici güvenilir bir hissiyat vermediğinden ikitelli yusuf ustaya ilk etapta telefonla iletisim kurdum bana o kadar profesyonelce açıklamalar yaptıki sancaktepeden ikitelliye randevumu alarak gittiğimde ne kadar doğru bir karar oldugunu daha ilk karşılamalarinda anladım ben hayatımda bu kadar dürüst düzgün profesyonel ustaların bir arada olduğu işletme daha görmedim yusuf abiyi tanıdıktan sonra çalışanlarının o denli düzgün olmasına şaşırmadım iyi insanlar Allah hepinizden razı olsun yusuf ustam Rabbım birini bin etsin inanın sizin gibi değerli ustalar çok az kaldı size ve ekibinize minnettarım elinize emeğinize sağlık yusuf ustam sen inan bu işin bir numaraları adamısın kişiliğini tartışmaya gerek yok herkese gerçekten bende bir esnaf olarak şüphesiz tavsiye ediyorum aracınız hiç şüphesiz güvenilir ellerde
Topkapı Classic Cars
Topkapı Classic Cars
2023-06-19
Ml 400 aracımın egzoz kokusu ve performans sıkıntısı nedeniyle gittiğimde sağ olsun Yusuf usta bizzat kendisi ilgilendi.Önceliği para değil insan kazanmak olan bir işletme. %100 güven
Nejmi Işık
Nejmi Işık
2023-06-15
Google üzerinden aracımın arızası hakkında çözüm için arama yaparken tesadüfen karşıma çıktı ve iyiki de çıkmış öncelikle güler yüzlu karşılaması hızlı bir şekilde aracımın arizana bakarak sorunu en az maliyetle çözmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum kesinlikle hiç düşünmeden aracınızı götürebilirsiniz 1 bardak çay içene kadar aracımın arızasini buldular ve hızlı bir şekilde çözdüler 👏👏👏
Erkan Sahın
Erkan Sahın
2023-06-07
Ctroen c4 2015 model 65.000 km de Adblue sıkıntısı yaşadım Sezgin ve yusuf usta sağolsun işimi hallettiler yazılımcı arkadaşlar da çok ilgili çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla aracınızı teslim edebilirsiniz
Tahsin Kaba
Tahsin Kaba
2023-06-03
Kesinlikle tavsiye ederim gerek esnaflik gerek fiyat olarak cok iyiler yusuf usta ve ekibi bu isin uzmanı kendilerine tsk ederim.
muhammet atakan Aydemir
muhammet atakan Aydemir
2023-05-12
Iceri ilk girdiginizde hangi calisan olursa olsun guler yuzlu, ilgili ve dikkatli olduklarini anliyorsunuz. Sizinle ilgileniyorlar. Iscilik ve sorun cozmede gayet basarililar. Fiyatlandirma konusunda harika seffaf ve durustler. Araciniz baska arizalarini bile gorduklerinde eger yapabilirse isteginize gore mudahele ediyorlar ve cozume ulastiriyorlar. Benim aracimda EGR arizasi vardi ancak intercoolerda delingidigi icin farkettiler bana gosterdiler. Cozumu hizlicia sunup hem uygun fiyatli hemde seffaf sekilde temin edip hallettiler. Sanayide bukadar durust ve duzgun is yapan esnafimiza herzaman destek verelim ve sahip cikalim.

Katalizör Montajı ve Değişimi: Nedenleri ve Etkileri

Aracınızın egzoz sisteminde yapılan değişiklikler, sürüş performansını ve çevreyi etkileyebilir. Katalizör montajı ve değişimi de bu konuda önemli bir yere sahiptir. Bu yazımızda, katalizörün ne olduğunu, neden değiştirildiğini ve bunun olası etkilerini ele alacağız.

Katalizör Nedir ve Görevi Nedir?

Katalizör, aracınızın egzoz sisteminde yer alan önemli bir bileşendir. Temel görevi, egzoz gazlarında bulunan zararlı bileşikleri daha az zararlı hale dönüştürerek çevreye salınan emisyonları azaltmaktır. Hem hava kirliliğini önlemeye yardımcı olur hem de aracınızın egzoz sistemini korur.

Katalizör Montajı ve Değişimi

Katalizör Değişimi: Nedenleri ve Etkileri

Katalizör değişimi, eskimiş veya hasar görmüş bir katalizörün yerine yenisiyle değiştirilmesi anlamına gelir. Eğer katalizör düzgün çalışmıyorsa veya zarar görmüşse, değiştirilmesi önemlidir. Katalizörün sağlıklı olması, hem aracınızın performansını hem de çevreyi korumak açısından önemlidir. En önemli neden ise katalizörü hasar görmüş veya erimiş durumda olması halinde muayene esnasında ağır kusurlu sayılmasıdır.


Katalizörün Kontrolünü Ücretsiz Yaptırmak İçin Hemen Arayın

Katalizörünüzün durumunu ücretsiz kontrol ettirmek için veya detaylı bilgi almak için hemen arayın!


Katalizörün Değişmesi Gerektiğini Nasıl Anlarız ?

Aracınız da çekiş düşüklüğü, yakıt artması, yoğun bir koku, motor arıza ışığı ve egzoz sisteminde bir ses var ise katalizörünüzün değişim zamanı gelmiş demektir.

Neden Uzmanlarla Çalışmalısınız?

Katalizör değişimi, uzmanlar tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Yasal gerekliliklere uyum sağlamak, çevreyi korumak ve aracınızın performansını olumsuz etkilememek için uzmanlarla çalışmak önemlidir. Uzmanlar, katalizörünüzü kamera inceler, arıza tespit cihazı ile teşhis gerçekleştirir ve gerektiğinde değiştirir veya uygun yöntemlerle optimize eder.

Sonuç

Katalizör değişimi, aracınızın performansı, çevre ve yasal gereklilikler açısından önemlidir. Uzmanlarımız, katalizörünüzün sağlıklı kalmasını sağlayarak hem aracınızın performansını korur hem de çevreyi koruruz.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.